WYBIELANIE - zyskaj Hollywoodzki uśmiech w 1,5 godziny.

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu, a także dobre samopoczucie i pewność siebie. Jednakże większość z nas nie może poszczycić się zadowalającą bielą uzębienia. Dlatego decydujemy się na wybielenie.


Wybielanie lampą ZOOM - to najnowsza generacja gabinetowego systemu wybielania wspomaganego lampą. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie wybielania zębów, Zoom! to obecnie najlepsze rozwiązanie, które oferujemy naszym Pacjentom.

 

Wszystkie badania pokazują, że długość okresu, podczas którego żel wybielający znajduje się na zębach, to jeden z najbardziej istotnych czynników wpływających na efektywność wybielania. Wierzymy, że zabieg wybielania zębów składający się z czterech, następujących po sobie 15 minutowych sesji, jest optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia czasu potrzebnego na przeprowadzenie trwałego wybielania oraz skuteczności zabiegu.
W przeważającej większości przypadków 4 sesje wybielania powinny w zupełności wystarczyć do uzyskania efektu satysfakcjonującego zarówno pacjenta, jak i lekarza. Taka długość zabiegu jest również optymalna z punktu widzenia jego trwałości.

 

wybielanie 1

 


https://www.youtube.com/watch?v=_vaEsA1ye2Y

 
 Wybielanie lampą ZOOM  1500 zł 900zł
 Wybielanie metoda nakładkowa 1 łuk  350 zł
 Wybielanie zęba martwego - 1 wizyta  100 zł
PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

BoniDent