WYBIELANIE - zyskaj Hollywoodzki uśmiech w 1,5 godziny.

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu, a także dobre samopoczucie i pewność siebie. Jednakże większość z nas nie może poszczycić się zadowalającą bielą uzębienia. Dlatego decydujemy się na wybielenie.


Wybielanie lampą ZOOM - to najnowsza generacja gabinetowego systemu wybielania wspomaganego lampą. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie wybielania zębów, Zoom! to obecnie najlepsze rozwiązanie, które oferujemy naszym Pacjentom.

 

Wszystkie badania pokazują, że długość okresu, podczas którego żel wybielający znajduje się na zębach, to jeden z najbardziej istotnych czynników wpływających na efektywność wybielania. Wierzymy, że zabieg wybielania zębów składający się z czterech, następujących po sobie 15 minutowych sesji, jest optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia czasu potrzebnego na przeprowadzenie trwałego wybielania oraz skuteczności zabiegu.

W przeważającej większości przypadków 4 sesje wybielania powinny w zupełności wystarczyć do uzyskania efektu satysfakcjonującego zarówno pacjenta, jak i lekarza. Taka długość zabiegu jest również optymalna z punktu widzenia jego trwałości.

 

wybielanie 1

 

https://www.youtube.com/watch?v=_vaEsA1ye2YWybielanie zębów martwych

 

Mechanizm powstawania przebarwień w zębach martwych jest inny niż w przypadku zębów żywych i wymaga zastosowania innych metod wybielania.

Przed przystąpieniem do procesu wybielania ząb martwy należy skontrolować pod względem dotychczasowego leczenia kanałowego (zdjęcie RTG). Jeżeli jest to konieczne przed wybielaniem należy wykonać powtórne leczenie kanałowe. 

W celu rozjaśnienia zęba  tym przypadku preparat wybielający umieszcza się wewnątrz zęba. Lekarz zabezpiecza korzeń warstwą szczelnego cementu lub kompozytu tak aby preparat wybielający nie przedostał się w głąb kanału. Preparat wybielający umieszcza się w komorze zęba i zakłada szczelny opatrunek. Zabieg można powtórzyć 2-3 krotnie. Po zakończeniu wybielania należy odczekać około 2 tygodnie aby działanie środka wybielającego zostało całkowicie zneutralizowane a następnie wypełnić ząb kompozytem (plombą).

 

 
 Wybielanie lampą ZOOM  1500 zł 900zł
 Wybielanie metoda nakładkowa 1 łuk  350 zł
 Wybielanie zęba martwego - 1 wizyta  100 zł
PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA