ZDROWE ZĘBY TO ZDROWIE CAŁEGO ORGANIZMU

zachowawcza 1W klinice Bonident  tak zwana stomatologia A - Z to pełno profilowa opieka stomatologiczna zarówno dorosłych, jak i dzieci, z wykorzystaniem najnowszych technik i technologii stosowanych przez naszych lekarzy.

 

Stomatologia zachowawcza ma na celu zapobieganie i leczenie chorób jamy ustnej i zębów w celu zachowania prawidłowej funkcji narządu żucia, a tym samym przebiegu procesów toczących się w dalszych odcinkach układu pokarmowego.

 

Regularne przeglądy oraz wczesne leczenie małych zmian zapobiega poważniejszym chorobom, dlatego tak ważne jest badanie kontrolne stanu jamy ustnej co 6 miesięcy. Dla Pacjentów pozostających pod stałą opieką naszych lekarzy badania kontrolne są nieodpłatne. Na wizycie informujemy dokładnie o stanie Państwa uzębienia i omawiamy niezbędny plan leczenia.

 

Wypełnienia imitują kolorystykę i przezierność tkanek zębowych, dając zadowalający efekt estetyczny. O ich nowoczesności świadczy także cecha zmniejszonego tak zwanego „skurczu polimeryzacyjnego”, dzięki czemu nie mamy efektu nieszczelności brzeżnej, a w konsekwencji nie ma podstaw do wytworzenia się próchnicy wtórnej (na brzegach plomby). Kompozyty hybrydowe mają też podwyższoną odporność mechaniczną, co zabezpiecza przed ścieraniem, wypłukiwaniem i odkruszaniem fragmentów wypełnień. W klinice Bonident stosujemy jedne z najlepszych na świecie wypełnień japońskiej firmy Gradia.

 
 Wizyta kontrolna  bezpłatnie
 Wypisanie recepty  50 zł
 Opatrunek  60 zł
 Znieczulenie  20-30 zł
 Wypełnienie zęba światło-utwardzalne 1 powierzchnia  100-140 zł
 Wypełnienie zęba światło-utwardzalne 2 powierzchnie  120-160 zł
 Wypełnienie zęba światło-utwardzalne 3 powierzchnie  140-180 zł
 Usunięcie kamienia (Skaling)  100-120 zł
 Usunięcie osadu (Piaskowanie)  100-120 zł
 Usunięcie kamienia + piaskowanie  200 zł
 Usunięcie kamienia + piaskowanie + lakier fluorowy  220 zł
 Lakier fluorowy  100 zł
PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA