BEZBOLESNE I BEZSTRESOWE WIZYTY!


Stomatologia dziecięca, czyli pedodoncja, to specjalność zajmująca się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób zębów, przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej u najmłodszych pacjentów.

 

Ze względu na odmienną budowę zębów i narządu żucia w wieku rozwojowym, wiąże się to ze specyficznym postępowaniem i metodami leczenia. Niezwykle ważne jest, aby nasze dzieci były objęte profesjonalną opieką stomatologiczną od najmłodszych lat.

 

JAKO RODZICE JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA ZDROWIE ZĘBÓW I PIĘKNY UŚMIECH NASZYCH DZIECI!

 

dziecieca 1

 

Pamiętajmy o tym, że jeśli skutecznie zadbamy o zdrowie zębów naszych dzieci, zaoszczędzimy im w przyszłości wielu rozczarowań i niemiłych wspomnień oraz ustrzeżemy je przed skomplikowanym i kosztownym leczeniem w dorosłym życiu.

 

W klinice Bonident oferujemy następujące zabiegi:

  • fluoryzację, czyli lakierowanie zębów
  • lakowanie bruzd zębów mlecznych i stałych
  • leczenie choroby próchnicowej zębów mlecznych i stałych na każdym etapie jej zaawansowania (również kolorowymi wypełnieniami Twinky Star o zwiększonym wydzielaniu jonów fluoru!)
  • naukę prawidłowej higieny jamy ustnej na każdym etapie rozwoju dziecka oraz porady żywieniowe dla rodziców
  • diagnostykę i leczenie pourazowych uszkodzeń zębów mlecznych i stałych niedojrzałych

dziecieca 2


Bardzo ważnym elementem wizyty jest zapewnienie dzieciom bezstresowej i miłej atmosfery podczas leczenia. W tym celu oferujemy wizyty adaptacyjne, podczas których zapoznajemy najmłodszych pacjentów z wyposażeniem gabinetu dentystycznego. Stworzyliśmy Kącik Malucha do zabaw, rodzice podczas zabiegów mogą przebywać z dzieckiem w gabinecie, a na dzielnych pacjentów czekają nagrody.

 
 Wypełnienie zęba mlecznego  90-120 zł
 Wypełnienia zęba mlecznego Twinky Star ( różne kolory)  100-130 zł
 Usunięcie zęba mlecznego ze znieczuleniem  70-100 zł
 Fluoryzacja zębów  100 zł
 Lakowanie 1 ząb  60 zł
 Amputacja miazgi  60 zł
 Dewitalizacja  60 zł
PRZEJDŹ DO PEŁNEGO CENNIKA

BoniDent